Kıl Çadır Fiyatları

Kıl Çadır tipi restorant
Kıl Çadırı Dokuma
Eylül 11, 2016
Otantik kıl çadır restaurant
Kıl Çadır Markaları
Eylül 11, 2016
Kıl çadır tipi düğün salonu

Kıl Çadırlar bilhassa çok gezinen ve kamp yapmayı seven kişilerin olmazsa olmazıdır. İnsanlar çadırlarını alarak çoğu yeri gezmekte ve istedikleri arazide kalabilmektedirler. Bu tür geziciler için önerilen çadır türleri arasında en fazla tavsiye edilen kıl çadırlarıdır. Kıl çadırlar hem hoş hem de son derece kullanışlıdır.

Özellikleri gereği sıcak tutarlar ve yağmur gibi faktörlerden etkilenmezler. Kıl çadırları genel olarak ev görevini yerine getirebilirler ve yalıtımlıdırlar. Yani hem sıcağı tutabilirler hem de yazları içeriyi serin tutabilirler. Yalıtkan özelliği sayesinde zararlı haşerelerin içeri girmesini de engelleyen kıl çadırlar konforlu bir alan sunar. Ayrıca kıl çadırlarının kalacak kişi sayısına göre birçok çeşidi mevcuttur. Yurt dışında ve yurt içinde çoğu kişi için vazgeçilmezdir. Kıl çadırı fiyatları çadırın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Kıl çadırlar otantik görünümleri sayesinde firmalar tarafından da yabancı ve yerli turistleri çekmek için de kullanılır.

Kıl Çadırı Özellikleri

Kıl çadırları adından anlaşılacağı gibi kıldan yapılmaktadır. Kaşmir keçisinin kılı kullanılarak yapılmaktadır. Çadır kıldan yapıldığı için sıcağı tutar ve içini serin tutabilme özelliğine sahiptir. Bir diğer deyişle kendinden yalıtımlıdır. Ayrıca haşereleri barındırmaz. Çadıra herhangi bir haşere girememektedir. Çadır yağmur geçirmez son derece güvenilirdir.

Kıl Çadırı Fiyatları

Kıl çadırların fiyatları alınan metre kare üzerinden hesaplanmaktadır. Ancak standart ölçülerdeki çadırlar genel olarak en küçük kıl çadırı fiyatları 100 liradan başlayarak 3+1 gibi büyük çadırlar 1000 liraya kadar çıkmaktadır. Ancak bu çadırlar ilaveten bir bina gibi yapılabilmektedir. Yani aşırı büyük çadırların fiyatları yapılan metre kareye göre 10000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Ayrıca bu çadır mekânın üstünü kapatmak içinde kullanabilmek mümkündür. Bu durumda yine metre kareye göre fiyat belirlenmektedir.

1 Comment

  1. Burhan caliskan dedi ki:

    5.6cadirin fiyatı nekadar olabilir.bucadilar.kurulduktan sora nekadar omruvardir.sizebirpilan atsam yarın bu Pilan üzerinden bir fiyat çıkarırsınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir