Hakkımızda

2005 yılında kurulan ve günümüze kadar faaliyetlerine devam eden firmamız, Türkiye'nin her yerine keçi kılından dokuma çadır mekanlar imal etmekte ve kurulumunu yapmaktadır.
Kıl çadır şeklinde imal edilen bu mekanların büyüklüğü 1200 metrekareye kadar çıkıyor. Farklılık ve ayrıcalık sunan bu mekanlar, düğün salonu, restoran, kafe şeklinde kullanılmalarının yanı sıra ailelerin ayrı oturabilmeleri için hazırlanmış kamelyalar ya da karayollarında otantik bir dinlenme tesisi olarak kullanılabilmektedir.
Firmamız, kurulduğu günden beri, sektördeki her türlü teknolojik gelişmeyi takip ederek kendini yenileyen uzman ve tecrübeli ekibimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca imal ettiğimiz kıl çadır mekanlar, otantik bir görünüme sahip olduğu için yapıldığı çevrede dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu özelliği sayesinde de hedeflenen müşteri kitleniz tarafından da tercih edilmektedir. Kaliteli malzemeler ve işçilikle, sizin ve işletmelerinizin amacınıza hizmet edecek doğrultuda, istediğiniz metrekarelerde mekanlar yaparak geçmişi gelecekle buluşturuyoruz.