Düğün çadırı organizasyonların yeni trendi

Otantik kırgız çadırı
Türkmen Çadırı ve Özellikleri Nedir?
Nisan 11, 2018
Otantik yörük çadırı
Yörük Çadırı ve Özellikleri Nedir?
Nisan 23, 2018
Kıl çadır tipi düğün salonu

Düğün çadırı çeşitleri artık pek çok kına, düğün ve bu tarz organizasyonlar yapan işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Bu özel günlerini otantik kıl çadırlar gibi bir alanda yapmak isteyen çiftler tarafından da son zamanlarda rağbet gören düğün çadırları sünnet, kına, düğün, mezuniyet eğlencesi gibi daha pek çok organizayon mekan olarak kullanılmaktadır. Ayrıca bu tip çadırlar mekanlar tarafından konser ve organizasyon çadırı olarak da tercih edilmektedir.

Alışılmışın dışında bir düğün mekanında evlenmek ve dostlarıyla eğlenmek isteyen çiftler, düğün organisazyonlarını bu tip mekanlarda yapıyorlar. Farklı renk ve desenlerde üretilebilen düğün çadırları konsept düğünlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kolay kurulum düğün çadırı avantajı

Mekan sahipleri ve işletmeciler açısından da olumlu yönleri bulunan düğün çadırı trendi hem mekanın farkını ortaya koyarken hem de hızlı kurulumu ile pratiklik de sağlıyor. Yüksek tavanlı aralarında direk ya da kolon olmayan düğün çadırları ferah bir mekan imkanı da sağlıyor.

Farklı boyutta düğün çadırı imkanı

Düğün çadırları kolay kurulumu sayesinde pek çok işletme tarafından tercih ediliyor. Farklı boyutlarda hazırlanan düğün çadırı seçenekleriyle farklı kapasitelerdeki ve farklı davetli sayısındaki düğünler için uygun çadırlar üretilebiliyor.

Bu çadırlar göl kenarı, sahil, bahçe gibi farklı noktalarda kurularak düğünün farklı konseptlerde yapılmasına da olanak sağlar. Bu şekilde kır konseptli bir düğün olanağı sunulurken hem de beklenmeyen hava koşullarına karşı da kapalı bir mekan olduğu için önelm alınmış olunur. Birden soğuyabilen bahar mevsimlerinde düzenlenecek olan düğünler için bu çok önemli bir ayrıntıdır. Hem düğün sahiplerinin hem de davetlilerin üşümeyeceği bir alan bu noktada çok önemlidir.

Yeni düğün trendi çadırlar

Son zamanlarda giderek moda haline dönen çadır şeklindeki düğün alanları ferah ve otantik yapılarıyla unutulmayacak bir mekan deneyimi de sunuyor. Mekan ya da düğün sahiplerinin isteklerine göre iç mekan düzenlemeri otantik ya da bilinen düğün konseptinde yapılabiliyor. Masa, sandalye ve aydınlatma gibi tüm detaylarda istenirse otantik bir şekilde dekore edilebiliyor. Bu şekilde alışılmış bir düğün yerine mekanın da davetlilerin zihnine kazındığı bir düğün organize etmek mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir